Hakkımızda

20140905_191147_logolu

Sevgili Le Chic Sevenleri

Bir kez yaşananı bir kez daha yaşamak mümkün mü?

Her özel anı kendine özgü bir güzellikte yaşamak mümkün mü?

Biz bu ikincisini yaşatmaya kefiliz. Bu amaç uğruna pek çok ilke imza attık. Onlar öyle bir ilkti ki ikincisi hiç olmadı. Le Chic Ekibi olarak hep yenilenen, hep kendine özgü olan ve hep sizin karakterinizi taşıyan işlerin peşinde olduk.

Le Chic Davet, profesyonel düşüncelerini amatör duygularıyla süsleyen, eğitimin teknik yönlerini, geniş bir zevk duygusuyla birleştiren; bir ekipten oluşur.

SEVDA SULAÇ

Londra’da Otel Yönetimi ve Turizm İşletmeciliği dalındaki eğitiminden sonra yine Londra’da stajını tamamlamış, aldığı eğitimin büyüsü içinde kendi ülkesine döndükten sonra İstanbul’da 5 yıldızlı otellerin Banquet satış bölümlerinde görev almıştır.

Ve bir gün; bütün birikimlerini kendi imzasını taşıyacak davetler ve organizasyonlar haline getirmek için ekip oluşturarak kendi şirketini kurmuştur. O günden beri sizlerin özel günlerini daha da özel kılmak, hiç bir eksik ya da aksama olmadan bu günlerini hazırlamanızı sağlamak için çalışmaktadır.

LE CHİC DAVET TASARIM & ORGANİZASYON, LE CHİC ZİYAFET VE YEMEK OKULU OLARAK
Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında HİZMET VERMEKTEDİR.

BİLGEN KEKEÇ

Le Chic Ziyafet Organizayon ve Yemek Okulun dan Sorumlu; Ekibin ruhu her şeyi olmazsa olmazı…

Dünyada düzenlenen uluslararası fuarlara katılarak firmasının vizyonunu genişletmiş ve sizlere tam anlamıyla mükemel bir hizmet sunmak için tüm unsurları bünyesinde toplamıştır.

Emeklerinin karşılığında; sık sık tekrarlanan teşekkür mesajları ve basında övgü dolu yazılar almıştır.

ŞAHİN ÖZTÜRK

Ekibimizin Can damarı Bilgen Kekeç in yardımcısı; çalışmaya başladığı ilk günden beri amatör ruhunu kaybetmeyen ve profesyonelliğine ödün vermeyen, güler yüzlü, çalışkan, bir o kadar da titiz ve heyecanlı arkadaşımızı çok sevdiğimizi sizlerin aracılığı ile bir kez daha memnuniyet ile belirtmek istiyoruz.

MEHMET BELER

Tüm ekibimizin sorumlusu, Zamanın en pahalı şey olduğunu bilen ve bize öğreten, zamandan kazanmak için profosyonel ekibi oluşturan, görev dağılımını yapan, davetlerin kusursuz geçmesinde büyük emeği olan,

Ekibin vazgeçilmezlerinden…

BAŞAK GÜRBİLEK

Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra bize katılan çok sevdiğmiz bir arkadaşımız.

Hem ekibimizin neşesi, hem de satış ve organizasyonlardan sorumlu olduğu için bizim yükümüzü hafifleten kahkahaları ile bizi eğlendiren, dinlederen bir tanemiz Başak’ımız…

ENVER DURSUN

Çiçek alımı ve dizaynından sorumlu;

Çiçek gibi davetleri yaratan ve bir çok ilke imza atan davetin renklerinden bir tanesi;

Ekibin olmazsa olmazı…

FacebookTwitterInstagram